7005 elektrický invalidní vozík

Elektrický invalidní vozík Eroute 7005 je nejlehčí ze všech, váží pouze 18 kg. Jeho skládací konstrukce a výkonné motory z něj činí všestrannou a pohodlnou volbu pro potřeby mobility. Zažijte s vozíkem Eroute 7005 snadnou ovladatelnost a pohodlí.

34 990 Kč 30 426,09 Kč bez DPH
Dostupnost: Očekáváme v průběhu září
Možnosti doručení
7005 elektrický invalidní vozík
Nákup na splátkyPořiďte si skútr nebo vozík na splátky. Vybrat si můžete z různých možností od nákupu na třetiny až po dlouhodobé splátky.


Otestujte si produkt před koupíVyužijte naší služby a otestujte si skútr u vás doma nebo u nás na prodejně, ještě než ho zakoupíte.


Servis po celé ČRServisní technik je Vám dostupný! Stačí si domluvit prohlídku a přijedeme až k vám domů.


Detailní popis produktu

Představujeme Eroute 7005, náš dosud nejlehčí elektrický invalidní vozík. Zažijte mobilitu bez námahy díky jeho kompaktnímu designu a působivým funkcím. Tento invalidní vozík, vybavený bezkartáčovým motorem, lithiovou baterií a intuitivním ovládáním, nabízí plynulou a pohodlnou jízdu. S maximální nosností 90 kg a dojezdem 15 až 20 km se stane vaším dokonalým společníkem na cestách. Objevte svobodu a pohodlí s vozíkem Eroute 7005, za kterým stojí náš závazek kvality a spokojenosti zákazníků.

kufr-2_1

Přednosti elektrického skládacího invalidního vozíku Eroute 7005

  • Nevyžaduje téměř žádnou údržbu
  • Vejde se do kufru malých aut
  • 360° joystickový ovladač se přizpůsobí pro pravou nebo levou ruku
  • Inteligentní elektromagnetické brzdy určené pro rychlé zastavení
  • Kola disponují ochranou proti převrácení
  • Nastavitelné opěrky rukou se dají zvednout pro snadné přenášení
  • Zvednutí opěrek rukou i nohou umožní bezpečný boční přesun na vozík
  • Možnost použití v manuálním nebo elektrickém režimu

Elektrický vozík 7005 pro komfortní pohyb i cestování

Elektrický invalidní vozík Eroute 7005, který nabízí výjimečný komfort pro osoby s pohybovými problémy. Jeho skládací konstrukce zajišťuje snadné přenášení a skladování v malých kufrech automobilů. Zažijte pohodlný pohyb a pohodlné cestování díky praktickým kapsám, v nichž budete mít své nezbytnosti na dosah. Sklopné opěrky rukou a nohou umožňují bezpečné boční manévrování a zvyšují vaši mobilitu a nezávislost.

Vhodné příslušenství 

Bezpečný a výkonný elektrický skládací invalidní vozík Eroute 7005

Elektrický invalidní vozík pohání 2 výkonné elektromotory, které se používají i v rychlovlacích. Má 5 rychlostních stupňů a ovládá se stisknutím tlačítek + a –. Můžete jet rychlostí6 km za hodinu, pomocí páčky přizpůsobit rychlost, ovládat vozík pravou či levou rukou a díky inteligentním elektromagnetickým brzdám rychle zastavit. Křeslo je dostatečně výkonné, aby vydrželo celý den používání. Vždy navíc můžete přepnout na manuální režim. Nabije se přes noc za 4 až 6 hodin.

Mobilita, komfort a bezpečí

Joystick umožňuje manévrovatelnost a bezpečnou ovladatelnost v přeplněných prostorech a stísněných místech. Zažijte úlevu díky nastavitelným, širokým a měkkým ergonomickým područkám. Vychutnejte si pohodlí v jakémkoli terénu díky širokému sedadlu z vysoce odolné pěny a předním a zadním tlumičům. Kombinace menších 7palcových předních pevných kol a větších 12palcových zadních nafukovacích kol spolu s poloměrem otáčení 60 cm a pohodlným sklonem ≤13° zajišťuje stabilitu i pohodlnou jízdu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické invalidní vozíky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 18 kg
Motor: 2x180W
Baterie: 10Ah / 24V Lithiová
Ovládání: 360° Joystick
Max. nosnost: 90 kg
Doba nabíjení: 4-6 h
Rychlost: 0-6 km/h
Otáčecí radius: 60 cm
Stoupání: ≤13°
Max. dojezd: 15 - 20 km
Rozměry sedadla: 45 cm
Přední kola (plná): 7"
Zadní kola (plná): 12"
Rozměry (nesložené): 108 x 63 x 93 cm
Rozměry (složené): 77 x 33 x 79 cm
Hmotnost s baterií: 18 kg
Hmotnost: 16,7 kg

Eroute 7005

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

e_route_logo_vektor

Vítejte u naší značky produktů elektrické mobility! Jsme česká společnost s vášní pro poskytování kvalitních dopravních řešení pro seniory a osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Díky více než 16 letům zkušeností s nákupem a prodejem jsme si vybudovali pověst, která svým zákazníkům poskytuje výjimečné produkty a služby.

Naše procesy

V naší společnosti věříme v důležitost montáže, úpravy a skládání našich výrobků tak, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a odolnosti. Chápeme, že nalezení spolehlivých, efektivních a bezpečných možností přepravy je zásadní pro zachování soběstačnosti a plnohodnotného a aktivního životního stylu, a proto se snažíme nabízet řadu výrobků, které tyto potřeby splňují.

Naše produkty

Kromě elektrických skútrů a tříkolek nabízíme také elektrické invalidní vozíky, které umožňují větší mobilitu a nezávislost těm, kteří mají pohybová omezení. Náš tým se snaží pomoci našim zákazníkům najít ideální řešení pro jejich potřeby a vždy rádi zodpovíme veškeré dotazy a poskytneme podporu v průběhu celého procesu nákupu.

697ef4dd5e6eb8fc54ac069bbfd74580

Náš tým

Jsme hrdí na výrobky, které nabízíme, a na služby, které poskytujeme našim zákazníkům. Náš tým se skládá z energických a oddaných lidí, kteří se snaží poskytovat našim zákazníkům co nejlepší služby. Jsme vděční za možnost sloužit vám a poskytovat vám výrobky špičkové kvality, které zvýší vaši mobilitu a nezávislost. Děkujeme, že jste zvážili naši značku.

Udržitelnost

Udržitelnost je pro naši společnost důležitou hodnotou a snažíme se ji začlenit do všech aspektů našeho podnikání. Jsme si vědomi dopadu našich výrobků na životní prostředí a snažíme se hledat způsoby, jak tento dopad snížit.

Jedním ze způsobů, jak se snažíme o udržitelnost, je nabídka produktů elektromobility jako alternativy k tradičním dopravním prostředkům. Naše elektrické skútry, tříkolky a invalidní vozíky produkují nulové emise a mohou přispět ke snížení znečištění ovzduší a emisí skleníkových plynů.

Podobné produkty

Skládací elektrický invalidní vozík Eroute 8000S 2
32 990 Kč
(–8 %)

Elektrický invalidní vozík 8000S je výjimečný díky svému snadnému složení, které zvládnete i...

8000S
Skládací elektrický invalidní vozík Eroute 8000S 2
Tip
39 990 Kč

Elektrický invalidní vozík 8000F disponuje plně automatickým skládáním pomocí ovladače....

8000F
Skládací elektrický invalidní vozík Eroute 8000R 2
39 990 Kč

Elektrický invalidní vozík 8000R nabízí automatické sklopení zádového opěradla pomocí...

8000R
Skládací elektrický invalidní vozík Eroute 6001A 4
27 990 Kč

Elektrický invalidní vozík 6001A je výjimečný díky svému snadnému složení. Buďte s...

6001A
Skládací elektrický invalidní vozík Eroute 6003A 1
29 990 Kč

Elektrický invalidní vozík 6003A nabízí sklápění opěradla a nožních opěrek. Eroute...

6003A