Skládací chodítko s vozíkem HW6011

Skládací chodítko HW6011 s vozíkem pro vnitřní i venkovní použití. Otočná přední kola a ergonomická ruční brzda pro snadné manévrování. K montáži není třeba žádné nářadí.

4 990 Kč 4 339,13 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2023
Možnosti doručení
Skládací chodítko s vozíkem HW6011
Odložená platbaNakupte hned, obdržte zboží a zaplaťte až později, bez poplatků.Otestujte si produkt před koupíVyužijte naší služby a otestujte si skútr u vás doma, ještě než ho zakoupíte.


Servis po celé ČRServisní technik je Vám dostupný! Stačí si domluvit prohlídku a přijedeme až k vám domů.


Detailní popis produktu

Skládací chodítko Eroute HW6011 s vozíkem je spolehlivá a robustní pomůcka pro mobilitu, která je ideální pro vnitřní i venkovní použití. Toto chodítko je vyrobeno z vysoce kvalitního PVC materiálu, má otočná přední kola a ergonomickou ruční brzdu pro snadné manévrování a zastavení. Díky nosnosti sedadla 130 kg je vhodné pro širokou škálu uživatelů.

Výhody skládacího chodítka Eroute HW6011

 • Robustní a spolehlivé pro vnitřní i venkovní použití
 • Otočná přední kolečka pro snadné manévrování
 • Ergonomické ruční brzdy pro zastavení a zpomalení
 • Pohodlné sedadlo s prodyšnou síťovinou a odolnou opěrkou zad
 • Snadná montáž a skladování v kompaktních rozměrech
 • Nosnost sedadla 130 kg

Přednosti skládacího chodítka Eroute HW6011

 • Vyrobeno z vysoce kvalitního PVC materiálu
 • Otočná přední kolečka
 • Ergonomické ruční brzdy
 • Prodyšné síťované sedadlo
 • Odolné opěradlo
 • Zadní kolečka, která lze při sezení zaaretovat
 • Snadná montáž (bez nutnosti použití nářadí)
 • Kompaktní velikost pro skladování

Stabilní a spolehlivá pomůcka pro mobilitu

Jednou z klíčových vlastností modelu HW6011 je jeho snadná montáž - nevyžaduje žádné nářadí a v době nepoužívání jej lze snadno skladovat v kompaktních rozměrech. Kromě toho má pohodlné sedadlo s prodyšnou síťovinou a odolnou opěrkou zad a zadní kola lze při sezení zablokovat zatlačením ruční brzdy dopředu.

Použití skládacího chodítka Eroute HW6011

 • Jako pomůcka pro pohyblivost pro ty, kteří při pohybu potřebují dodatečnou oporu
 • V interiéru i exteriéru na hladkém povrchu
 • Stisknutím ruční brzdy dopředu zpomalíte nebo zastavíte
 • Sednutím na pohodlné sedadlo a stisknutím ruční brzdy dopředu k zablokování zadních kol
 • Sestavením chodítka bez použití nářadí a jeho uložením do kompaktní velikosti, když se nepoužívá

Ideální pro interiér i exteriér

Souhrnně lze říci, že skládací chodítko HW6011 s vozíkem je praktická a pohodlná pomůcka pro mobilitu, která je ideální pro každého, kdo hledá trochu větší oporu při pohybu. Díky odolné konstrukci a snadné ovladatelnosti je ideální pro použití v interiéru i exteriéru. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chodítka
Hmotnost: 9.8 kg
Celková šířka: 63 cm
Hloubka: 77 cm
Plocha sedadla: 47x31 cm
Hmotnost: 10 kg
Nastavitelná výška rukojeti: 86-98,5 cm
Nosnost: 130 kg
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 3.12.2022
chodítko splnilo očekávání, byla by lepší pryžová kolečka. Musím navíc velmi pochválit ochotu, příjemný a vstřícný přístup zaměstnanců při osobním převzetí a i při nákupu předcházející mailové komunikaci.
4
AB Avatar autora | 6.10.2022
Chodítko splnilo naše očekávání, jen malinké mínus bych dala za to, že bylo doručeno v jiném barevném provedení, než bylo vyobrazeno v nabídce.
5
J Avatar autora | 29.8.2022
:-) Produkt celkově splňuje očekávání - "chodí i veze". Spokojenost. :-( Chybí možnost volby již v nabídce mezi klasickými koly, jaké má a mezi koly nafukovacími, pro lepší pohodlí i manipulaci v horším terénu.

Vítejte u naší značky produktů elektrické mobility! Jsme česká společnost s vášní pro poskytování kvalitních dopravních řešení pro seniory a osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Díky více než 16 letům zkušeností s nákupem a prodejem elektrických skútrů, tříkolek a invalidních vozíků jsme si vybudovali pověst firmy, která svým zákazníkům poskytuje výjimečné produkty a služby.

Naše procesy

V naší společnosti věříme v důležitost montáže, úpravy a skládání našich výrobků tak, aby splňovaly nejvyšší standardy kvality a odolnosti. Chápeme, že nalezení spolehlivých, efektivních a bezpečných možností přepravy je zásadní pro zachování soběstačnosti a plnohodnotného a aktivního životního stylu, a proto se snažíme nabízet řadu výrobků, které tyto potřeby splňují.

Naše produkty

Kromě elektrických skútrů a tříkolek nabízíme také elektrické invalidní vozíky, které umožňují větší mobilitu a nezávislost těm, kteří mají pohybová omezení. Náš tým se snaží pomoci našim zákazníkům najít ideální řešení pro jejich potřeby a vždy rádi zodpovíme veškeré dotazy a poskytneme podporu v průběhu celého procesu nákupu.

Náš tým

Jsme hrdí na výrobky, které nabízíme, a na služby, které poskytujeme našim zákazníkům. Náš tým se skládá z energických a oddaných lidí, kteří se snaží poskytovat našim zákazníkům co nejlepší služby. Jsme vděční za možnost sloužit vám a poskytovat vám výrobky špičkové kvality, které zvýší vaši mobilitu a nezávislost. Děkujeme, že jste zvážili naši značku.

Udržitelnost

Udržitelnost je pro naši společnost důležitou hodnotou a snažíme se ji začlenit do všech aspektů našeho podnikání. Jsme si vědomi dopadu našich výrobků na životní prostředí a snažíme se hledat způsoby, jak tento dopad snížit.

Jedním ze způsobů, jak se snažíme o udržitelnost, je nabídka produktů elektromobility jako alternativy k tradičním dopravním prostředkům. Naše elektrické skútry, tříkolky a invalidní vozíky produkují nulové emise a mohou přispět ke snížení znečištění ovzduší a emisí skleníkových plynů.

Kromě ekologických výhod jsou výrobky elektrické mobility také nákladově efektivnější a účinnější než jejich protějšky spalovací motory. Vyžadují méně údržby a mohou uživatelům ušetřit peníze za pohonné hmoty.

Zavázali jsme se také k používání udržitelných materiálů a postupů při výrobě a montáži našich výrobků. Spolupracujeme s dodavateli, kteří sdílejí naše hodnoty a ve své činnosti upřednostňují udržitelnost.

Věříme, že udržitelnost je trvalá cesta, a neustále hledáme způsoby, jak se zlepšovat a snižovat náš dopad na životní prostředí. Zavázali jsme se být odpovědnou a ekologicky uvědomělou společností.