U5+ Li-ion + zadní kufr ZDARMA

Elektroskútr disponuje velkým dojezdem, lithiovou baterií a jednouvelkou výhodou - není za potřebí ŘP ani žádné registrace.

37 990 Kč 31 396,69 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Tento elektrický skútr je ideální pro lidi, kteří žijí ve městě a rádi spoléhají na vlastní přepravu. Elektrický skútr U5+ má dojezd až 55-65 km a nosnost až 140kg. Kvalitní odpružení, vpředu i vzadu, Vám zajistí pohodlnou jízdu.

Zákazníkovi nabízíme jen ty nejlepší služby - skútr dodáme sestavený, rovněž zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelné prohlídky v našem servisním středisku. Skútr je okamžitě připravený k použití. Můžete si vybrat hned z několika barevných variant. Skútr neprodukuje žádné emise a nežádoucí znečištění ovzduší. Elektro skútr stačí po každé jízdě nabít a je opět připraven, kdykoliv budete potřebovat. Využít ho můžete pro výlety po okolí, jízdu do práce či do školy nebo také na nákupy. Kvalitní baterie vydrží při správné zacházení 5-6 let. Součástí skútru najdete zadní košík, přední světlo, zpětná zrcátka, informační panel. Samozřejmě součástí balení je nabíječka a baterie.

Elektro skútr U5+ disponuje speciálním zadní stojanem, který má aretaci, bez jejíhož vyřazení (jednoduchého) ji člověk, který o ní neví, ze stojánku nesundá a neodjede.

 

Kód Kód: U5-1 U5-2 Zvolte variantu
Kategorie: Bez řidičského průkazu
Max. výkon: 500W
Typ baterie: Lithiová
Velikost baterie: 16 Ah / 48 V
Max. rychlost: 25 km/h
Max. dojezd: 55 - 65 km
Doba nabíjení: 6 - 8 h
Nosnost: 140 kg
Max. stoupání: 10°
Velikost pneu: 16''
Typ brzdy: bubnová
Certifikáty: CE
Rozměry (DxŠxV): 160 x 80 x 105 cm
Jmenovitý výkon: 250W