ORAO

Plnohodnotný skútr, který láká zákazníky na velký dojezd a jednu velkou výhodu - není za potřebí ŘP ani žádné registrace.

25 990 Kč 21 479,34 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Plnohodnotný skútr, který láká zákazníky na velký dojezd a jednu velkou výhodu - není za potřebí ŘP ani žádné registrace. Tento elektrický skútr je ideální pro lidi, kteří žijí ve městě a rádi spoléhají na vlastní přepravu. Elektrický skútr ORAO má dojezd až 50-60 km a nosnost až 120kg. Kvalitní odpružení, vpředu i vzadu, Vám zajistí pohodlnou jízdu.

Zákazníkovi nabízíme jen ty nejlepší služby - skútr dodáme sestavený, rovněž zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelné prohlídky v našem servisním středisku. Skútr je okamžitě připravený k použití. Můžete si vybrat hned z několika barevných variant. Skútr neprodukuje žádné emise a nežádoucí znečištění ovzduší. Elektro skútr stačí po každé jízdě nabít a je opět připraven, kdykoliv budete potřebovat. Využít ho můžete pro výlety po okolí, jízdu do práce či do školy nebo také na nákupy. Kvalitní baterie vydrží při správné zacházení 5-6 let. Součástí skútru najdete přední košík, přední světlo, zpětná zrcátka, informační panel a bezpečnostní helmu. Samozřejmě součástí balení je nabíječka a baterie.

Elektro skútr ORAO disponuje speciálním zadní stojanem, který má aretaci, bez jejíhož vyřazení (jednoduchého) ji člověk, který o ní neví, ze stojánku nesundá a neodjede.

Kód Kód: ORAO1 ORAO2 ORAO3 Zvolte variantu
Kategorie: Bez řidičského průkazu
Max. výkon: 450W
Typ baterie: gelový akumulátor
Velikost baterie: 20 Ah / 48 V
Max. rychlost: 25 km/h
Max. dojezd: 35 - 50 km
Doba nabíjení: 6 - 8 h
Nosnost: 120 kg
Max. stoupání:
Velikost pneu: 14''
Velikost ráfku: 10''
Typ brzdy: bubnová
Materiál rámu: ocel
Certifikáty: CE
Rozměry (DxŠxV): 155 x 66 x 105 cm
Jmenovitý výkon: 250W