MOB03 S

Novinka v nabídce! Elektrický čtyřkolový skútr MOB03 S disponuje vysoce výkonem motorem a velkou výhodou - lze ho přihlášit na SPZ.

59 990 Kč 49 578,51 Kč bez DPH
Očekáváme polovina listopadu

Novinka v nabídce! Elektrický čtyřkolový skútr MOB03 S.

MOB03 v přední části disponuje propracovaným systémem odpružené nápravy, s plnohodnotým řízením tak, jak znáte z automobilů. Při jízdě Vám nabídne nejvyšší možnou stabilitu.

Digitální display je přehledný a uživatelsky přívětivý. Na řídítkách naleznete přepínání režimu jízdy (omezení maximální rychlostiú, přepínač světel, blinkry a klakson. Skútr uvedete do pohybu plynulým otočením akcelerátoru na pravé straně řídítek. Nemusíte se bát, ovládání je jednoduché a intuitivní.

Pod řídítky skútru naleznete úložný prostor pro drobnosti a držák na nápoje.

Robustní sedačka Vám zajistí špičkové pohodlí. Lze ji posunout vpřed a vzad, díky čemuž si můžete nastavit pohodlnou vzdlenost od řídítek. Obě postraníí opěrky lze zvednout, aby neomezovali Vaše pohodlí při nástupu nebo výstupu. Sedačka také disponuje opěrkou hlavy.

Úložné a uzamykatelné prostory najdete hned dva. Menší se nachází pod sedačkou, kterou lze odemknout a nadzvednout. Hlavní úložný prostor najdete v podobě velkého boxu umístěného za sedačkou. Box je pevný a zabezpečený zámkem.

Celý skútr je kvalitně osvětlen, aby byla zajištěna Vaše viditelnost i ve zhorčených podmínkách. Najdete zde denní sícení, noční svícení, blinkry, brzdová světla pro zajištění Vaší bezpečnosti.

Zákazníkovi nabízíme jen ty nejlepší služby - skútr dodáme sestavený, rovněž zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelné prohlídky v našem servisním středisku. Skútr je okamžitě připravený k použití. Skútr neprodukuje žádné emise a nežádoucí znečištění ovzduší. Elektro skútr stačí po každé jízdě nabít a je opět připraven, kdykoliv budete potřebovat. Využít ho můžete pro výlety po okolí, jízdu do práce či do školy nebo také na nákupy. Kvalitní baterie vydrží při správné zacházení 5-6 let. Samozřejmě součástí balení je nabíječka a baterie.

DOPRAVA PO CELÉ ČR ZDARMA!

  • Tento model lze přihlásit na SPZ  1A008723-D1A6-4FB3-ADB4-1E51F0AD9307
Kód Kód: MOB03
Kategorie: Elektrická vozítka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 105 kg
Motor: 800W
Typ baterie: gelový akumulátor
Velikost baterie: 20 Ah / 60V
Max. rychlost: 25 km/h
Max. dojezd: 45 - 60 km
Doba nabíjení: 6 - 8 h
Nosnost: 150 kg
Max. stoupání: až 25°
Velikost kol: 3.00-10”
Typ brzdy: Disková a bubnová
Rozměry (DxŠxV): 160 x 71 x 108 cm
Nastavitelné sedadlo: ano