K2 Pro Li-ion

Skladný skútr s nejsilnější lithiovou baterií, který se vejde do auta, výtahu či bytu. Motor o výkonu 800W vás požene až do rychlosti 42 km/h.

54 990 Kč 45 446,28 Kč bez DPH
Na dotaz

K2 Pro Li-ion je malý a skladný elektrický skútr, který lze bez problémů vložit do auta nebo vyvézt výtahem. Díky kompaktním rozměrů se vejde i do bytu. Tento elektrický skútr je ideální pro lidi, kteří žijí ve městě a rádi spoléhají na vlastní přepravu. Elektrický skútr K2 Pro Li-ion má dojezd až 80-95 km a nosnost až 120kg. Kvalitní odpružení, vpředu i vzadu, Vám zajistí pohodlnou jízdu.

Zákazníkovi nabízíme jen ty nejlepší služby - skútr dodáme sestavený, rovněž zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelné prohlídky v našem servisním středisku. Skútr je okamžitě připravený k použití. Můžete si vybrat hned z několika barevných variant. Skútr neprodukuje žádné emise a nežádoucí znečištění ovzduší. Elektro skútr stačí po každé jízdě nabít a je opět připraven, kdykoliv budete potřebovat. Využít ho můžete pro výlety po okolí, jízdu do práce či do školy nebo také na nákupy. Kvalitní baterie vydrží při správné zacházení 5-6 let. Samozřejmě součástí balení je nabíječka a baterie.

Elektro skútr K2 Pro Li-ion disponuje speciálním zadní stojanem, který má aretaci, bez jejíhož vyřazení (jednoduchého) ji člověk, který o ní neví, ze stojánku nesundá a neodjede.

Kód Kód: K2PRO
Kategorie: S řidičským průkazem
Max. výkon: 800W
Typ baterie: Lithiová
Velikost baterie: 26 Ah / 48 V
Max. rychlost: 42 km/h
Dojezd: 80 - 95 km
Doba nabíjení: 4 - 6 h
Nosnost: 120 kg
Max. stoupání:
Velikost pneu: 18''
Typ brzdy: disková a bubnová
Rozměry (DxŠxV): 169 x 79 x 132 cm
Certifikáty: CE, EEC