K2 12Ah Li-ion

Skladný skútr s lithiovou baterií, který se vejde do auta, výtahu či bytu. Disponuje velkou výhodou - není za potřebí ŘP ani žádné registrace.

42 990 Kč 35 528,93 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Elektroskútr K2 Li-ion je malý a skladný elektrický skútr, který lze bez problémů vložit do auta nebo vyvézt výtahem. Díky kompaktním rozměrů se vejde i do bytu. Tento elektrický skútr je ideální pro lidi, kteří žijí ve městě a rádi spoléhají na vlastní přepravu. Elektrický skútr K2 má dojezd až 40-50 km a nosnost až 120kg. Kvalitní odpružení, vpředu i vzadu, Vám zajistí pohodlnou jízdu.

Zákazníkovi nabízíme jen ty nejlepší služby - skútr dodáme sestavený, rovněž zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelné prohlídky v našem servisním středisku. Skútr je okamžitě připravený k použití. Můžete si vybrat hned z několika barevných variant. Skútr neprodukuje žádné emise a nežádoucí znečištění ovzduší. Elektro skútr stačí po každé jízdě nabít a je opět připraven, kdykoliv budete potřebovat. Využít ho můžete pro výlety po okolí, jízdu do práce či do školy nebo také na nákupy. Kvalitní baterie vydrží při správné zacházení 5-6 let. Samozřejmě součástí balení je nabíječka a baterie.

Elektro skútr K2 disponuje speciálním zadní stojanem, který má aretaci, bez jejíhož vyřazení (jednoduchého) ji člověk, který o ní neví, ze stojánku nesundá a neodjede.

Kód Kód: K2-1 K2-2 K2-3 Zvolte variantu
Kategorie: Bez řidičského průkazu
Max. výkon: 500W
Typ baterie: Lithiová
Velikost baterie: 12 Ah / 48 V
Max. rychlost: 25 km/h
Dojezd: 40 - 55 km
Doba nabíjení: 4 - 6 h
Nosnost: 120 kg
Max. stoupání:
Velikost pneu: 18''
Typ brzdy: disková a bubnová
Rozměry (DxŠxV): 169 x 79 x 132 cm