BISER

Malý, skladný a výkonný skútr, který se vejde do auta, výtahu či bytu. Tento skútr disponuje velkým dojezdem a velkou výhodou - není za potřebí ŘP ani žádné registrace.

24 990 Kč –8 % 22 990 Kč 19 000 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

BISER je malý a skladný elektrický skútr, který lze bez problémů vložit do auta nebo vyvézt výtahem. Díky kompaktním rozměrů se vejde i do bytu. Tento elektrický skútr je ideální pro lidi, kteří žijí ve městě a rádi spoléhají na vlastní přepravu. Elektrický skútr BISER má dojezd až 35-50 km a nosnost až 120kg. Kvalitní odpružení, vpředu i vzadu, Vám zajistí pohodlnou jízdu.

Zákazníkovi nabízíme jen ty nejlepší služby - skútr dodáme sestavený, rovněž zajišťujeme záruční i pozáruční servis a pravidelné prohlídky v našem servisním středisku. Skútr je okamžitě připravený k použití. Můžete si vybrat hned z několika barevných variant. Skútr neprodukuje žádné emise a nežádoucí znečištění ovzduší. Elektro skútr stačí po každé jízdě nabít a je opět připraven, kdykoliv budete potřebovat. Využít ho můžete pro výlety po okolí, jízdu do práce či do školy nebo také na nákupy. Kvalitní baterie vydrží při správné zacházení 5-6 let. Součástí skútru najdete přední košík, přední světlo, zpětná zrcátka, informační panel a bezpečnostní helmu. Samozřejmě součástí balení je nabíječka a baterie.

Elektro skútr BISER disponuje speciálním zadní stojanem, který má aretaci, bez jejíhož vyřazení (jednoduchého) ji člověk, který o ní neví, ze stojánku nesundá a neodjede.

Kód Kód: BISER1 BISER2 BISER3 BISER4 Zvolte variantu
Kategorie: Bez řidičského průkazu
Max. výkon: 400W
Typ baterie: gelový akumulátor
Velikost baterie: 20 Ah / 48 V
Max. rychlost: 25 km/h
Max. dojezd: 35 - 50 km
Doba nabíjení: 6 - 8 h
Nosnost: 120 kg
Max. stoupání:
Velikost pneu: 14''
Velikost ráfku: 10''
Typ brzdy: bubnová
Materiál rámu: ocel
Certifikáty: CE
Rozměry (DxŠxV): 155 x 66 x 105 cm
Jmenovitý výkon: 250W